Tozax Vianočný špeciál Ocutix 60 kapsúl + 30 zadarmo Pri nákupe nad 69€, doprava zadarmo

 

Komu to pomôže?

- Ľudia, ktorí dlho pracujú s počítačom

- Ľudia, ktorí šoférujú v noci

- Pacienti s rizikom degeneratívnych očných ochorení

 

S čím pomáha?

- Ako prevencia správnej funkcie očí

- Chráni oči pri dlhodobom pobyte na slnku

- Chráni pred degeneratívnymi ochoreniami očí

Skladom (>5 ks)
Kód: 317
Značka: Tozax
€22 –4 % €21 €17,50 bez DPH
Kategória: Vianočné balíčky
Záruka: 2 roky
Tozax Vianočný špeciál Ocutix 60 kapsúl + 30 zadarmo  Pri nákupe nad 69€, doprava zadarmo
Novinka
€22 –4 %

Luteín je oranžovo-červený karotenoidný pigment produkovaný rastlinami a v strave sa nachádza vo farebnom ovocí a zelenine. V tele je luteín jedným z dominantných pigmentov koncentrovaných v makule, špecializovanej oblasti oka, ktorá je zodpovedná za centrálne videnie.Výživový doplnok Ocutix obsahuje až 25mg Luteínu.


PODPORUJE ZDRAVIE MAKULY A CHRÁNI PRED VOĽNÝMI RADIKÁLMI: Funkčnou úlohou luteínu v týchto citlivých tkanivách je ochrana pred tvorbou voľných radikálov spôsobených slnečným žiarením

PODPORUJE ZDRAVIE ZRAKU - Luteín a zeaxantín sú dva karotenoidy makuly, ktoré sa nachádzajú v zelenine, rastlinách a ovocí. V tele sa luteín nachádza v oku v žltej škvrne sietnice, ktorá chráni makulu pred poškodením modrým svetlom a oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Keďže telo karotenoidy makuly neprodukuje, strava a doplnky stravy sú dva spôsoby, ako zvýšiť príjem luteínu a zeaxantínu.
OCHRANA PROTI MODRÉMU SVETLU - V dnešnom modernom digitálnom prostredí sú vaše oči takmer neustále bombardované potenciálne škodlivými vysokoenergetickými vlnami modrého svetla vyžarovanými zo smartfónu, tabletu, notebooku, televízora a iných digitálnych obrazoviek alebo elektronických zariadení. Ocutix poskytuje cielené antioxidanty, ktoré vyživujú vaše oči a pomáhajú im bojovať proti tomuto nadmernému vystaveniu umelému digitálnemu svetlu, ako aj proti problémom so zdravím zraku súvisiacim s prostredím a vekom.
PODPORUJE ZDRAVÚ SIEŤNICU - 25 mg luteínu a 1 mg zeaxantínu v produkte Ocutix v 1 kapsule dodáva dôležitú výživu špeciálne na ochranu zdravia a funkcie sietnice, vrstvy nervových buniek lemujúcich zadnú stenu vašich očí. Sietnica vníma svetlo a vysiela signály do mozgu, ktoré sa premietajú do vizuálnych obrazov, ktoré "vidíte".

 

Ocutix obsahuje extrakt z čučoriedok a z vňate svetlíka, ktorý pomáha udržiavať funkcie zraku a sietnice. Vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku a slizníc. Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu vitamínu A a udržaniu dobrého zraku.

 

Ocutix obsahuje tiež luteín a zeaxantín - rastlinné farbivá (karotenoidy). V ľudskom tele sa zhromažďujú hlavne v očnej sietnici. Luteín je dôležitý antioxidant pre oči, pretože chráni bunky (najmä sietnice) pred poškodením slnečnými lúčmi a chráni pred degeneratívnymi ochoreniami očí, znižuje riziko výskytu šedého zákalu.

Aktívne zložky

V 1 kapsule

Lutein

25 mg

Zeaxantín

1 mg

Extrakt z plodov čučoriedok

40 mg

Extrakt z vňate svetlíku

30 mg

Vitamín A

105 ug

Vitamín B1

0,21 mg

Vitamín E

1,95 mg

Zinok

2,25 mg

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu denne zapijte pohárom tekutiny.

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy - majte sa radi a na význam pestrej vyváženej stravy a zdravého životného štýlu nezabúdajte. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom.

Skladujte v suchu mimo dosahu malých detí, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu