Doprava a platba

Doprava
Predávajúci zasiela tovar kupujúcemu prostredníctvom dopravcov bežne pôsobiacich v Českej alebo Slovenskej republike. Doručenie je zabezpečené v pracovných dňoch.

Dodanie tovaru kupujúcemu sa uskutoční odovzdaním tovaru prvému dopravcovi na prepravu pre kupujúceho. Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v objednávke v kolónke "adresa dodania". Predávajúci dodáva tovar na území Českej a Slovenskej republiky.

Prijatie elektronickej objednávky predávajúcim zahŕňa dátum odoslania tovaru. Ak sa tovar nachádza v sklade predávajúceho, bude odoslaný čo najskôr, zvyčajne do 48 hodín od potvrdenia objednávky, najneskôr však do 4 pracovných dní.
Ak si kupujúci zvolil možnosť platby tovaru na predfaktúru, objednaný tovar bude odoslaný až po zaplatení kúpnej ceny vrátane DPH, a to v čo najkratšom čase podľa možností skladu. Dátum odoslania uvedený v potvrdzujúcom e-maile predávajúceho je preto v tomto prípade len orientačný.

V prípade, že objednaný tovar nie je možné odoslať v stanovenej lehote (nepredvídateľné prekážky, problematický tovar, vyššia moc), dodacia lehota sa primerane predĺži. Predávajúci o tom bezodkladne informuje kupujúceho a oznámi mu náhradný termín alebo mu ponúkne iný výrobok porovnateľný s pôvodným, ak je to možné.
Ak dodacia lehota presahuje čas primeraný všeobecnej dostupnosti konkrétneho druhu tovaru na trhu, zákazník má plné právo zrušiť svoju objednávku telefonicky alebo e-mailom - info@tozax.sk

Cenník prepravných poplatkov

Prepravca

Platba

Max.hmotnost

Cena s DPH

GLS dobierka/kartou do 30 kg 3,8 €

 

Zasieľkovňa/Packeta

 

dobierka/kartou do 30 kg

3,6 €

 

Problém s doručením?

Ak vaša zásielka nebola doručená alebo sa vyskytol problém s doručením (neúplná/poškodená zásielka, tovar nezodpovedajúci objednávke), kontaktujte náš zákaznícky servis info@tozax.sk

 

Platobné podmienky


Predávajúci nie platcom DPH.

Ceny tovaru ponúkaného na webovej stránke internetového obchodu www.tozax.sk sú uvedené vrátane DPH.

Pri objednávke tovaru v celkovej hodnote do 68,99€  sa kupujúcemu účtuje poštovné podľa platného cenníka dopravcu v deň odoslania. Pri objednávke tovaru v celkovej hodnote 69€ s DPH je preprava tovaru poskytovaná kupujúcemu bezplatne. Balenie nie je spoplatnené.

Kupujúci je oboznámený s konečnou cenou , ktorú bude povinný zaplatiť za objednaný tovar pri vyplnení objednávky pred jej záväzným potvrdením.

Kupujúci kupuje tovar za cenu uvedenú na webovej stránke www.tozax.sk v čase objednania tovaru.

 

Pri objednávke má kupujúci právo zvoliť si spôsob platby:

Hotovosť - platba pri osobnom prevzatí tovaru na mieste dodania.

Dobierka - pred prevzatím tovaru, ktorý je doručený na fakturačnú alebo dodaciu adresu uvedenú v objednávke. (hotovosť od kupujúceho prevezme dopravca).

Online platba kreditnou kartou - prostredníctvom zabezpečeného platobného systému.

 

Tovar zostáva majetkom predávajúceho až do úplného zaplatenia konečnej ceny.

Vrátenie alebo výmena tovaru z e-shopu
Podmienky vrátenia/výmeny tovaru:

-musí byť úplný
-musia byť odoslané alebo osobne doručené najneskôr 14. deň po fyzickom prijatí
-nesmie byť zaslaná na dobierku, takúto zásielku nemôžeme prijať!
-nesmú byť použité, poškodené alebo niesť viditeľné známky opotrebovania

Ak sú do 14 dní splnené všetky vyššie uvedené podmienky na vrátenie tovaru, vrátime vám kúpnu cenu približne do desiatich dní od vrátenia (osobné doručenie alebo prepravná služba). V prípade vrátenia tovaru prepravnou službou nehradíme náklady spojené s touto prepravou.

 

Reklamačný postup:
Prosím, informujte nás o svojom zámere vrátiť tovar na adrese info@tozax.sk a budeme vám veľmi vďační, ak nám uvediete skutočný dôvod, aby sme mohli prípad vyhodnotiť a vyvodiť závery do budúcnosti s cieľom zlepšiť naše služby.
Vrátenie kúpnej ceny je zákonom stanovené do 30 dní, ale v našom prípade, ak sú splnené predchádzajúce podmienky, vrátime peniaze približne do desiatich dní bankovým prevodom na účet uvedený vo vašej správe alebo doručený spolu s tovarom.

 

Spolu s tovarom pošlite vyplnený formulár, ktorý ste dostali spolu so zásielkou, alebo si ho môžete stiahnuť vo formáte tu v pdf.

Späť do obchodu