O nás

Prečo vám prinášame výživové doplnky?

Pretože ľudia riešia zdravotné problémy zbytočne neskoro. My fandíme prevencií! Nedostatok dôležitých látok v tele môže spôsobiť rôzne zdravotné problémy, ktoré rieši väčšina ľudí príliš neskoro. A pretože je vždy účinnejšie riešiť príčinu a nie až dôsledok, prinášame vám výživové doplnky Tozax. Sú ideálnym riešením pre doplnenie potrebných látok, ktoré telo nedokáže produkovať v dostatočnom množstve alebo o ne prišlo následkom choroby.

 

Ponúkame výživové doplnky s motiváciou, aby sme vám ich poskytli skôr, než bude neskoro

S touto ideou prišli kedysi manželia Katka a Tomáš. Dlho pracovali vo farmaceutickom priemysle a všimli si, že ľudia riešia zdravotné problémy príliš neskoro. Chceli poskytnúť pomoc u niektorých zdravotných problémov - ideálne ešte predtým než sa rozvinú. Preto založili Tozax:

 

 

                  ikonky-01                                 ikonky-02                             ikonky-03                                         ikonky-04

Značka overená medicínskym prostredím, ktorá prináša výrobky vo výbornom pomere cena/kvalita.

Dnes patríme k najväčším firmám na Slovensku, priebežne investujeme do výzkumu a stále rastieme.

Spolupracujeme výhradne s certifikovanými laboratóriami, pretože kvalitu máme na prvom mieste.

Naše produkty si oblúbili zákazníci už v 5 krajinách. Nájdete nás vo viac než 4000 lekárňach a zdravých výživách.  

 

Našou víziou je pomáhať zákazníkom, aby sa vo svojom tele cítili dobre - aby boli silnejší vnútri i navonok. Veríme, že prispievame k tomu, aby ste sa cítili sebavedomejšie a pestovali si zdravú sebalásku. Počas plnenia tejto misie nám robí priebežne radosť každá pekná recenzia na niektorý z našich výrobkov, vďaka ktorej vidíme, že to robíme správne.

 

Na tento výrobok sme zvlášť pyšní - obsahuje najviac kolagénových peptidov. Stará sa o pleť, nechty a vlasy + kosti, chrupavky, šľachy a väzy. Nakuknite do nášho e-shopu.

Coloxio_Gold_s_odrazompsd_1_

 

 

Späť do obchodu