60% zľava s kódom "dnes60" na všetky produkty a OMEGA 3 ZDARMA pre zdravé srdce, mozog a zrak

O nás

Prečo vám prinášame výživové doplnky?

Pretože ľudia riešia zdravotné problémy zbytočne neskoro. My fandíme prevencií! Nedostatok dôležitých látok v tele môže spôsobiť rôzne zdravotné problémy, ktoré rieši väčšina ľudí príliš neskoro. A pretože je vždy účinnejšie riešiť príčinu a nie až dôsledok, prinášame vám výživové doplnky Tozax. Sú ideálnym riešením pre doplnenie potrebných látok, ktoré telo nedokáže produkovať v dostatočnom množstve alebo o ne prišlo následkom choroby.

 

Ponúkame výživové doplnky s motiváciou, aby sme vám ich poskytli skôr, než bude neskoro

S touto ideou prišli kedysi manželia Katka a Tomáš. Dlho pracovali vo farmaceutickom priemysle a všimli si, že ľudia riešia zdravotné problémy príliš neskoro. Chceli poskytnúť pomoc u niektorých zdravotných problémov - ideálne ešte predtým než sa rozvinú. Preto založili Tozax:

 

 

                  ikonky-01                                 ikonky-02                             ikonky-03                                         ikonky-04

Značka overená medicínskym prostredím, ktorá prináša výrobky vo výbornom pomere cena/kvalita.

Dnes patríme k najväčším firmám na Slovensku, priebežne investujeme do výzkumu a stále rastieme.

Spolupracujeme výhradne s certifikovanými laboratóriami, pretože kvalitu máme na prvom mieste.

Naše produkty si oblúbili zákazníci už v 5 krajinách. Nájdete nás vo viac než 4000 lekárňach a zdravých výživách.  

 

Našou víziou je pomáhať zákazníkom, aby sa vo svojom tele cítili dobre - aby boli silnejší vnútri i navonok. Veríme, že prispievame k tomu, aby ste sa cítili sebavedomejšie a pestovali si zdravú sebalásku. Počas plnenia tejto misie nám robí priebežne radosť každá pekná recenzia na niektorý z našich výrobkov, vďaka ktorej vidíme, že to robíme správne.

 

Na tento výrobok sme zvlášť pyšní - obsahuje najviac kolagénových peptidov. Stará sa o pleť, nechty a vlasy + kosti, chrupavky, šľachy a väzy. Nakuknite do nášho e-shopu.

Coloxio_Gold_s_odrazompsd_1_

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie