Imunita vo vrecku Pri nákupe nad 69€, doprava zadarmo

Silné duo pre silné telo. Dôležité antioxidanty betaglukány a vitamíny v službách vášho zdravia podporujú obranné reakcie organizmu proti vírusom, baktériám i parazitom. A 10 miliárd živých baktérií dá do poriadku vaše trávenie - pretože až 80% imunitných buniek sídli práve v črevách.

Skladom (>5 ks)
Kód: 197
Značka: Tozax
€23,16 €19,30 bez DPH
Kategória: Akciové balíčky
Set 01
Tip

Hisbiotix

Probiotická zmes s živými mikroorganizmami má všestranné využitie. Prospieva najmä pri užívaní antibiotík (ideálne súbežne s nimi), pretože pomáha eliminovať negatívne následky pri ich užívaní ako zhoršené trávenie, hnačky alebo naopak zápcha, nadúvanie a pod.

Obsahuje táto probiotiká:
Bifidobacterium infantis
Lactobacillus paracasei
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus reuteri

Tieto živé mikroorganizmy sa prirodzene vyskytujú v črevách a sú dôležitou súčasťou imunitného a tráviaceho systému. Pomáhajú s trávením, udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry, bráni premnoženiu škodlivých baktérií.

 

Zloženie: Zemiakový škrob, predželatínovaný škrob, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, zmes so živými mikroorganizmami (Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri), hydroxypropylmetylcelulóza (kapsule).

 

Zloženie

Aktívne zložky v 1 kapsule

Celkový počet mikroorganismov

 10 miliárd

 Odporúčane dávkovanie: 1 kapsulu denne zapijte pohárom vody.

 

Super Imun

Obsahuje betaglukány - dôležité antioxidanty, ktoré podporujú obranné reakcie organizmu. Ďalej obsahuje vitamíny C, D a vitamíny skupiny B (B1, B3, B6 a B12), ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Niacín (vitamín B3) je rozpustný vo vode, preto sa v tele neukladá a je nutný jeho dostatočný príjem v potrave. Je dôležitý k uvoľňovaniu energie zo sacharidov (pomáha pri riadení hladiny krvného cukru atď.). Pri jeho nedostatku sa dostavujú žalúdočné a črevné ťažkosti.

Zložka

Množstvo v 1 tablete

Extrakt z kvasnic

357 mg

  • z toho betaglukány

250 mg

Vitamín C

160 mg

Niacin (vitamín B3)

10 mg

Vitamín B6

1,5 mg 

Vitamín B1

1,0 mg

Vitamín B12

2,0 ug

Vitamín D

25 ug

Odporúčane dávkovanie: 1 tabletu denne zapijte pohárom tekutiny

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu