Tozax Buď uzdravený Pri nákupe nad 69€, doprava zadarmo

Účinné duo pre výživu tela zvnútra. 10 miliárd živých baktérií dá do poriadku vaše trávenie a posilní imunitu, napr. Pri alebo po užívaní antibiotík - pretože až 80% imunitných buniek sídli práve v črevách. A doplnok na podporu funkcie zraku a sietnice s obsahom antioxidantu luteínu stará (nielen) o vaše oči.

 

 

Skladom (>5 ks)
Kód: 206
Značka: Tozax
€20,84 €17,37 bez DPH
Kategória: Akciové balíčky

Hisbiotix

Probiotická zmes s živými mikroorganizmami má všestranné využitie. Prospieva najmä pri užívaní antibiotík (ideálne súbežne s nimi), pretože pomáha eliminovať negatívne následky pri ich užívaní - ako zhoršené trávenie, hnačky alebo naopak zápcha, nadúvanie a pod.

Obsahuje táto probiotiká:
Bifidobacterium infantis
Lactobacillus paracasei
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus reuteri

Tieto živé mikroorganizmy sa prirodzene vyskytujú v črevách a sú dôležitou súčasťou imunitného a tráviaceho systému. Pomáhajú s trávením, udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry, bráni premnoženiu škodlivých baktérií.

 

Ocutix

Ocutix pomáha starať o oči ľuďom, ktorí pracujú dlhé hodiny s počítačom, absolvujú nočné jazdy autom alebo inak zvýšene namáhajú oči. Tiež je výbornou prevenciou pre správnu funkciu zraku pred degeneratívnymi ochoreniami zraku. Obsahuje extrakt z čučoriedok a z vňate svetlíka, ktorý pomáha udržiavať funkcie zraku a sietnice. Vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku a slizníc. Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu vitamínu A a udržaniu dobrého zraku.

Ocutix obsahuje tiež luteín a zeaxantín - rastlinné farbivá (karotenoidy). V ľudskom tele sa zhromažďujú hlavne v očnej sietnici. Luteín je dôležitý antioxidant pre oči, pretože chráni bunky (najmä sietnice) pred poškodením slnečnými lúčmi a chráni pred degeneratívnymi ochoreniami očí, znižuje riziko výskytu šedého zákalu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu