Vianočný balíček Pri nákupe nad 69€, doprava zadarmo

Balenie obsahuje: 

1x Vianočné Coloxio

1x Vianočné Coloxio Complex

1x Vianočný Ocutix

 

 

Skladom (>5 ks)
Kód: 332
Značka: Tozax
€112 –20 % €89,21 €74,34 bez DPH
Kategória: Eshop
Vianočný balíček  Pri nákupe nad 69€, doprava zadarmo
Akcia
€112 –20 %

Coloxio - kolagénové peptidy v novej definícii

 

Jednoducho pridajte náš prášok Coloxio do vody, akéhokoľvek ochuteného nápoja alebo jedla a začnite vyzerať a cítiť sa mladšie vďaka jeho účinkom na zvrátenie starnutia! Každé vrecúško Coloxio je obohatené o hydrolyzovaný kolagén, kyselinu hyalurónovú, vitamín C, zinok a selén.

Kyselina hyalurónová je dokonalým doplnkom na maximalizáciu mladistvých účinkov nášho produktu Coloxio na pokožku a kĺby. Približne polovica kyseliny hyalurónovej sa nachádza v pokožke, kde sa viaže na vodu a pomáha udržiavať vlhkosť, zlepšuje pružnosť pokožky a redukuje vrásky.

Vitamín C, ktorý je kľúčovou zložkou pre syntézu kolagénu v tele, robí náš Coloxio ešte účinnejším. Kožné fibroblasty závisia od vitamínu C pri syntéze kolagénu a tiež pri regulácii rovnováhy kolagénu a elastínu.

 

 

Coloxio Complex

 

Jednoducho pridajte náš prášok Coloxio Complex do vody, akéhokoľvek ochuteného nápoja alebo jedla a začnite vyzerať a cítiť sa mladšie vďaka jeho účinkom na zvrátenie starnutia! Každé vrecúško Coloxio Complex je obohatené o hydrolyzovaný kolagén, kyselinu hyalurónovú, vitamín C, zinok, selén, glukozamín, chondroitín a MSM.

Kolagén je hlavnou bielkovinou v tele.  Je všade,v kostiach, v črevách, v zuboch, vo svaloch. Jednoducho všade. Telo si ho vytvára každý deň. Jeho produkcia sa však vekom spomaľuje. Kolagén je tiež hlavnou bielkovinou obsiahnutou v koži. Pokožka, vlasy a nechty nie sú jediné časti tela, ktoré obsahujú kolagén. Kolagén sa nachádza aj v kĺboch, šľachách, väzivách, a dokonca i v očiach alebo vnútornostiach. Preto dochádza aj k zmenám, ktoré síce nevidíme voľným okom, ale o to viac ich pociťujeme. Strata kolagénu nás môže nepríjemne potrápiť aj vznikom zdravotných ťažkostí a bolesťami.

 

Kyselina hyalurónová je dokonalým doplnkom na maximalizáciu mladistvých účinkov nášho produkt Coloxio Complex na pokožku a kĺby. Približne polovica kyseliny hyalurónovej vo vašom tele sa nachádza v pokožke, kde sa viaže na vodu a pomáha udržiavať vlhkosť, čo zlepšuje pružnosť pokožky a redukuje vrásky.

Vitamín C, ktorý je kľúčovou zložkou pre syntézu kolagénu v tele, robí náše Coloxio Complex ešte účinnejším. Kožné fibroblasty závisia od vitamínu C pri syntéze kolagénu a tiež pri regulácii rovnováhy kolagénu a elastínu.

 

Glukozamín/chondroitín/MSM: dokonalá kombinácia pre zdravé kĺby! Glukozamí ako prevencia rozpadu kĺbových tkanív a všetkých súvisiacich príznakov vrátane bolesti, nedostatočnej ohybnosti, stuhnutosti a slabosti kĺbov. Chondroitín pomáha udržiavať kĺby zdravé tým, že absorbuje tekutinu (najmä vodu) v kostiach. MSM poskytuje zdroj síry v potrave a polovica síry v tele sa nachádza v koži, svaloch a kostiach. Síra je dôležitým stavebným blokátorom, posilňuje kĺbové tkanivá a pomáha pri ich elasticite.

Zlepšenie pružnosti kĺbov: účinná kombinácia troch overených zložiek, ktoré pomáhajú budovať a slúžia ako tlmič nárazov pre vaše kĺby. Zdravé kĺby sa môžu opotrebovať v dôsledku športových zranení, nadmerného používania alebo opotrebovania, ktoré môže spôsobiť nepohodlie kĺbov.

Výhody glukozamínu/chondroitínu/MSM: pomáha podporovať pohyblivosť kĺbov, štruktúru kĺbov a môže zvyšovať ich pružnosť, pričom chráni kĺbové tkanivo. Podporuje aj celkové zdravie vlasov, pokožky a nechtov.

 

Ocutix

 

Luteín je oranžovo-červený karotenoidný pigment produkovaný rastlinami a v strave sa nachádza vo farebnom ovocí a zelenine. V tele je luteín jedným z dominantných pigmentov koncentrovaných v makule, špecializovanej oblasti oka, ktorá je zodpovedná za centrálne videnie.Výživový doplnok Ocutix obsahuje až 25mg Luteínu.


PODPORUJE ZDRAVIE MAKULY A CHRÁNI PRED VOĽNÝMI RADIKÁLMI: Funkčnou úlohou luteínu v týchto citlivých tkanivách je ochrana pred tvorbou voľných radikálov spôsobených slnečným žiarením

PODPORUJE ZDRAVIE ZRAKU - Luteín a zeaxantín sú dva karotenoidy makuly, ktoré sa nachádzajú v zelenine, rastlinách a ovocí. V tele sa luteín nachádza v oku v žltej škvrne sietnice, ktorá chráni makulu pred poškodením modrým svetlom a oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Keďže telo karotenoidy makuly neprodukuje, strava a doplnky stravy sú dva spôsoby, ako zvýšiť príjem luteínu a zeaxantínu.
OCHRANA PROTI MODRÉMU SVETLU - V dnešnom modernom digitálnom prostredí sú vaše oči takmer neustále bombardované potenciálne škodlivými vysokoenergetickými vlnami modrého svetla vyžarovanými zo smartfónu, tabletu, notebooku, televízora a iných digitálnych obrazoviek alebo elektronických zariadení. Ocutix poskytuje cielené antioxidanty, ktoré vyživujú vaše oči a pomáhajú im bojovať proti tomuto nadmernému vystaveniu umelému digitálnemu svetlu, ako aj proti problémom so zdravím zraku súvisiacim s prostredím a vekom.
PODPORUJE ZDRAVÚ SIEŤNICU - 25 mg luteínu a 1 mg zeaxantínu v produkte Ocutix v 1 kapsule dodáva dôležitú výživu špeciálne na ochranu zdravia a funkcie sietnice, vrstvy nervových buniek lemujúcich zadnú stenu vašich očí. Sietnica vníma svetlo a vysiela signály do mozgu, ktoré sa premietajú do vizuálnych obrazov, ktoré "vidíte".

 

Ocutix obsahuje extrakt z čučoriedok a z vňate svetlíka, ktorý pomáha udržiavať funkcie zraku a sietnice. Vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku a slizníc. Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu vitamínu A a udržaniu dobrého zraku.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie