Vianočný balíček Pri nákupe nad 69€, doprava zadarmo

Balenie obsahuje: 

1x Vianočné Coloxio

1x Vianočné Coloxio Complex

1x Vianočný Ocutix

 

 

Skladom (>5 ks)
Kód: 332
Značka: Tozax
€112 –54 % €50,50 €42,08 bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
Vianočný balíček  Pri nákupe nad 69€, doprava zadarmo
Akcia
€112 –54 %

Coloxio - kolagénové peptidy v novej definícii

 

Jednoducho pridajte náš prášok Coloxio do vody, akéhokoľvek ochuteného nápoja alebo jedla a začnite vyzerať a cítiť sa mladšie vďaka jeho účinkom na zvrátenie starnutia! Každé vrecúško Coloxio je obohatené o hydrolyzovaný kolagén, kyselinu hyalurónovú, vitamín C, zinok a selén.

Kyselina hyalurónová je dokonalým doplnkom na maximalizáciu mladistvých účinkov nášho produktu Coloxio na pokožku a kĺby. Približne polovica kyseliny hyalurónovej sa nachádza v pokožke, kde sa viaže na vodu a pomáha udržiavať vlhkosť, zlepšuje pružnosť pokožky a redukuje vrásky.

Vitamín C, ktorý je kľúčovou zložkou pre syntézu kolagénu v tele, robí náš Coloxio ešte účinnejším. Kožné fibroblasty závisia od vitamínu C pri syntéze kolagénu a tiež pri regulácii rovnováhy kolagénu a elastínu.

 

 

Coloxio Complex

 

Jednoducho pridajte náš prášok Coloxio Complex do vody, akéhokoľvek ochuteného nápoja alebo jedla a začnite vyzerať a cítiť sa mladšie vďaka jeho účinkom na zvrátenie starnutia! Každé vrecúško Coloxio Complex je obohatené o hydrolyzovaný kolagén, kyselinu hyalurónovú, vitamín C, zinok, selén, glukozamín, chondroitín a MSM.

Kolagén je hlavnou bielkovinou v tele.  Je všade,v kostiach, v črevách, v zuboch, vo svaloch. Jednoducho všade. Telo si ho vytvára každý deň. Jeho produkcia sa však vekom spomaľuje. Kolagén je tiež hlavnou bielkovinou obsiahnutou v koži. Pokožka, vlasy a nechty nie sú jediné časti tela, ktoré obsahujú kolagén. Kolagén sa nachádza aj v kĺboch, šľachách, väzivách, a dokonca i v očiach alebo vnútornostiach. Preto dochádza aj k zmenám, ktoré síce nevidíme voľným okom, ale o to viac ich pociťujeme. Strata kolagénu nás môže nepríjemne potrápiť aj vznikom zdravotných ťažkostí a bolesťami.

 

Kyselina hyalurónová je dokonalým doplnkom na maximalizáciu mladistvých účinkov nášho produkt Coloxio Complex na pokožku a kĺby. Približne polovica kyseliny hyalurónovej vo vašom tele sa nachádza v pokožke, kde sa viaže na vodu a pomáha udržiavať vlhkosť, čo zlepšuje pružnosť pokožky a redukuje vrásky.

Vitamín C, ktorý je kľúčovou zložkou pre syntézu kolagénu v tele, robí náše Coloxio Complex ešte účinnejším. Kožné fibroblasty závisia od vitamínu C pri syntéze kolagénu a tiež pri regulácii rovnováhy kolagénu a elastínu.

 

Glukozamín/chondroitín/MSM: dokonalá kombinácia pre zdravé kĺby! Glukozamí ako prevencia rozpadu kĺbových tkanív a všetkých súvisiacich príznakov vrátane bolesti, nedostatočnej ohybnosti, stuhnutosti a slabosti kĺbov. Chondroitín pomáha udržiavať kĺby zdravé tým, že absorbuje tekutinu (najmä vodu) v kostiach. MSM poskytuje zdroj síry v potrave a polovica síry v tele sa nachádza v koži, svaloch a kostiach. Síra je dôležitým stavebným blokátorom, posilňuje kĺbové tkanivá a pomáha pri ich elasticite.

Zlepšenie pružnosti kĺbov: účinná kombinácia troch overených zložiek, ktoré pomáhajú budovať a slúžia ako tlmič nárazov pre vaše kĺby. Zdravé kĺby sa môžu opotrebovať v dôsledku športových zranení, nadmerného používania alebo opotrebovania, ktoré môže spôsobiť nepohodlie kĺbov.

Výhody glukozamínu/chondroitínu/MSM: pomáha podporovať pohyblivosť kĺbov, štruktúru kĺbov a môže zvyšovať ich pružnosť, pričom chráni kĺbové tkanivo. Podporuje aj celkové zdravie vlasov, pokožky a nechtov.

 

Ocutix

 

Luteín je oranžovo-červený karotenoidný pigment produkovaný rastlinami a v strave sa nachádza vo farebnom ovocí a zelenine. V tele je luteín jedným z dominantných pigmentov koncentrovaných v makule, špecializovanej oblasti oka, ktorá je zodpovedná za centrálne videnie.Výživový doplnok Ocutix obsahuje až 25mg Luteínu.


PODPORUJE ZDRAVIE MAKULY A CHRÁNI PRED VOĽNÝMI RADIKÁLMI: Funkčnou úlohou luteínu v týchto citlivých tkanivách je ochrana pred tvorbou voľných radikálov spôsobených slnečným žiarením

PODPORUJE ZDRAVIE ZRAKU - Luteín a zeaxantín sú dva karotenoidy makuly, ktoré sa nachádzajú v zelenine, rastlinách a ovocí. V tele sa luteín nachádza v oku v žltej škvrne sietnice, ktorá chráni makulu pred poškodením modrým svetlom a oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Keďže telo karotenoidy makuly neprodukuje, strava a doplnky stravy sú dva spôsoby, ako zvýšiť príjem luteínu a zeaxantínu.
OCHRANA PROTI MODRÉMU SVETLU - V dnešnom modernom digitálnom prostredí sú vaše oči takmer neustále bombardované potenciálne škodlivými vysokoenergetickými vlnami modrého svetla vyžarovanými zo smartfónu, tabletu, notebooku, televízora a iných digitálnych obrazoviek alebo elektronických zariadení. Ocutix poskytuje cielené antioxidanty, ktoré vyživujú vaše oči a pomáhajú im bojovať proti tomuto nadmernému vystaveniu umelému digitálnemu svetlu, ako aj proti problémom so zdravím zraku súvisiacim s prostredím a vekom.
PODPORUJE ZDRAVÚ SIEŤNICU - 25 mg luteínu a 1 mg zeaxantínu v produkte Ocutix v 1 kapsule dodáva dôležitú výživu špeciálne na ochranu zdravia a funkcie sietnice, vrstvy nervových buniek lemujúcich zadnú stenu vašich očí. Sietnica vníma svetlo a vysiela signály do mozgu, ktoré sa premietajú do vizuálnych obrazov, ktoré "vidíte".

 

Ocutix obsahuje extrakt z čučoriedok a z vňate svetlíka, ktorý pomáha udržiavať funkcie zraku a sietnice. Vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku a slizníc. Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu vitamínu A a udržaniu dobrého zraku.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu